BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

TABAMI ŠOKIO TEATRAS: spektaklis „APETITAI“

TABAMI žengia į naują sritį ir gegužės pradžioje publikai pristatys Šarūno Kirdeikio statomą šiuolaikinio šokio spektaklį „Apetitai”, premjera įvyks gegužės 8 d. Vilniuje, „Teatro Arenoje”. Jau senai savo renginiuose su šiuo choreografu dirbusi komanda mielai priemė jo idėją į vieną sujungti šiuolaikinį šokį, pasakojimą ir gyvą muziką.

Spektaklyje „Apetitai” pasitelkiant šiuolaikinius šokio stilius - jazz-funk, hip-hop, street-dance, contemporary, house, vouging, popping - bus narpliojami žmonių prisirišimai prie materialių dalykų, jų aistros, žemiški troškimai ir viso to pasėkmės. „Grožis, intelektas, padėtis visuomenėje, gabumai, turtas, pavydas, pyktis, aistra - kiekvienam iš mūsų tai gali tapti akmeniu po kaklu. Pažįstama situacija, kuomet, rodos, neįmanoma išvengti beveik liguisto galvojimo apie tai, kaip atrodai, kiek uždirbi, ką apie tave galvoja kiti, ar kodėl kitam sekasi labiau nei pačiam. Istoriją pasakos aštuoni skirtingi personažai, iš Edeno sodų numesti į dogmų ir taisyklių apribotą pasaulį, gyvenantys savo mažame pasaulėlyje ir šokantys kasdienybės šokį. Kaip tyčia turėdami patį blogiausią likimą, jie, kartu ar atskirai, sugebės nuo vieno „apetito” peršokti prie dar destruktyvesnio, traukiančio vis giliau į liūną,” - pasakojo kūrinio autorius.

Choreografinis sprendimas - buitiški judesiai, palaipsniui pereinantys į ritmingą, sinchronišką šokį. Net paprastas rytinės kavos gėrimas spektaklyje virs šokio ritualu, nevaržomas judesys užklups pakeliui į darbą, valgant ar stovint eilėje prie daržovių. Šiuolaikiniai šokio stiliai suteiks kūriniui unikalumo - jausmo, charakterio, situacijų pateikimas įgys naują formą, nors hip-hop‘o ritmu pasakoti meilės istoriją, rodos, dar neįprasta.

Choreografija spektaklyje bus glaudžiai susijusi su skambančia electro, industrial, hip-hop muzika - judesys atsilieps įvairiems ritminiams sluoksniams, šokis nuolat prisitaikys prie tempo ar muzikinių akcentų kaitos - čia jis bus kampuotas ir aštrus, čia - laisvai plaukiantis ir ženklų kalba atkartojantis dainos žodžius. Judesys - tai tarsi muzikos tęsinys. Tai pirmasis šokio spektaklis Lietuvoje, kur muzika bus atliekama gyvai scenoje, o muzikantai taps veiksmo dalimi.

Spektaklis „Apetitai” bus pristatytas naujoje meninėje erdvėje - Teatro arenoje (Olimpiečių g.3), kurioje jau įsikūrinėja Oskaro Koršunovo ir Andželikos Cholinos teatrai. Ši nauja kultūrinė vieta Vilniuje puikiai tinka ir koncertų rengėjams. „Teatro arenoje gali tilpti nuo 400 iki 2 tūkst. žmonių. Tai puiki vieta visiems TABAMI pasirodymams, nes jau ne kartą susidūrėme su problema, kai buvo išpirkti visi bilietai, o jų paklausa viršijo pasiūlą. Dėka to, kad bus įmanoma sutalpinti daugiau žiūrovų, bus galima sumažinti renginių kainas. Tokios vietos tikrai labai trūko ir esu įsitikinęs, kad ji taps nauja gyvos kultūros erdve,” - sakė TABAMI direktorius Tomas Ivanauskas.

Bilietai į spektaklį „Apetitai” jau TIKETA.LT.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “TABAMI ŠOKIO TEATRAS: spektaklis „APETITAI“”

 1.   Anna rašo:

  Blin geras tas klipukas “apetitnas” :DDDD

 2.   arturas rašo:

  nerealus jus, gal koki baneriuka turit ar linkais apsikeist galima?

 3.   Lukas rašo:

  Nesigaudau mene pats kaip menas jame as… Bet mintis tai ziauriai gera ir suprask kaip nori,apetitai kam kaip prilips o dar viska perteikt sokyje malaciai…

 4.   Skersas rašo:

  o cia man patiko :D :D taip stumiat:D saunuoliai :) grazios mergaites ;)

 5.   Adas rašo:

  Super, visi siuzetai su mintim, perteikta savaip, “spektaklis” perkeltas i gatve, man labai patiko

 6.   Emmett Tamaro rašo:

  I simply want to mention I’m all new to blogs and really enjoyed this blog. Probably I’m likely to bookmark your blog post . You definitely come with remarkable stories. Thanks for revealing your website.

Rašyk komentarą